O nas

Zajmujemy się realizacją materiałów wideo oraz fotografią z powietrza i nie tylko. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu wykonujemy swoją pracę szybko i profesjonalnie. Nasze ujęcia były wykorzystywane w programach i relacjach telewizyjnych, ponadto na stałe współpracujemy z redakcjami lokalnych oraz regionalnych mediów. Nasze ujęcia wykorzystywane były m.in. w Telewizji Polskiej, TVN 24, Discovery Channel oraz w lokalnych mediach. Na stałe związani jesteśmy z Włocławskim Portalem Internetowym www.q4.pl.

 

Ujęcia z drona!

Dysponujemy trzema platformami, dzięki którym możemy wykonać niemal każde zadanie. Oferujemy zarówno wykonanie gotowego materiału po montażu jak i dostarczenie plików źródłowych w jakości do 4K. Działamy zgodnie z przepisami prawa (licencja UAVO).

 

Nie tylko dron

Najlepszym rozwiązaniem w przypadku relacji oraz filmów promocyjnych jest połączenie ujęć z drona oraz z kamer umieszczonych na poziomie ziemi. Dlatego wykorzystujemy również profesjonalne kamery wideo do różnego zastosowania. Dzięki umiejętnemu połączeniu różnych technik filmowania spełniamy oczekiwania naszych klientów.

 

W czym możemy pomóc?

Filmy promocyjne, relacje wydarzeń publicznych, relacje z prywatnych eventów, planowanie, inspekcje, architektura, dokumentacja fotograficzna/video, loty wewnątrz budynków.